Ubytování Řecko je země velmi závislá na turistickém ruchu, a proto zde obvykle není problém sehnat ubytování. 
V porovnání s většinou ostatních evropských zemí se jedná i o přijatelné ceny

 HOTELY 

 Mnoho hotelů pochází z dob vojenské junty (1967-74), kdy se do moderní turistiky investovaly nemalé částky. Neoklasicistních nebo ještě starších hotelů se dochovalo už jen několik. Hotely stavěné od 90. let jsou architektonicky nápadité a citlivě doplňující okolní prostředí. 

 HOTELOVÉ SÍTĚ 

 Nejstarším hotelovým řetězcem na pevnině je Xenía, založený už v 50. letech. Vybavení a služby hotelů tohoto řetězce není na moc dobré úrovni. Novější hotelové sítě, ke kterým patří například Diváni a Chandrís, už představují lepší volbu ubytování. 

 ZREKONSTRUOVANÉ HISTORICKÉ OBJEKTY

 Tyto stavby zpravidla nabízejí ubytování za příznivou cenu a v nádherném prostředí. Obvykle však mají společné koupelny, a to z důvodu ohledu na ochranu památek. 

 DOMÁTIA 

 Domátia jsou pronajaté pokoje, v minulosti nejčastěji přímo v rodině, dnes se často nacházejí v moderní a k tomuto účelu postavené stavbě. Ubytování v nich je zpravidla levnější než v hotelech. 

 MLÁDEŽNICKÉ UBYTOVNY 

 V pevninském Řecku funguje pod záštitou IYHF (Mezinárodní federace mládežnických ubytoven) celkem osm mládežnických ubytoven (xenón neótitos). Kromě toho zde funguje i mnoho neoficiálních hostelů, které někdy bývají na ještě lepší úrovni. 

 KEMPY 

 V pevninském Řecku se nachází skoro sto padesát oficiálně registrovaných kempů. Často mají atraktivní přímořskou polohu a jsou určené i obytným přívěsům. Většina kempů má sprchy s teplou vodou, stinná místa se stromy, snack-bar nebo kavárnu a ty luxusní mívají i tenisové kurty, bazén, prádelnu apod.